benkovac side1.1

benkovac side1.2

benkovac side1.4

benkovac side1.6

Učenici srednje škole Benkovac jedni od pobjednika ovogodišnjeg Prvenstva županije u atletici

Učenici srednje škole Benkovac jedni od pobjednika ovogodišnjeg Prvenstva županije u atletici

Učenice gimnazije Franje Petrića te učenici srednje škole Benkovac pobjednici su ovogodišnjeg Prvenstva županije u atletici čime su stekli pravo nastupa na poluzavršnom prvenstvu Prvenstva Hrvatske regije jug.

U konkurenciji učenica, atletičarke Franje Petrića su imali tri prva mjesta od šest disciplina, Benkovčanke dva, a učenice Ekonomska škole jedno prvo mjesto. Tako su Petrićke osvojile prvo mjesto sa tri boda više od atletičarki iz Benkovca.

Kod učenika atletičari iz Benkovca su također osvojili četiri prva mjesta od šest disciplina, a po jedno je pripalo Ekonomskoj i Tehničkoj školi.

REZULTATI ŽENE

Na 100 m:

1. Marina Mišura (Benkovac)

2. Adriana Jović (V. Nazor)

3. Tea Smokrović (Franje Petrića)

Na 400 m:

1. Lara Merlo (Franje Petrića)

2. Paula Bačić (Benkovac)

3. Ana Ćurković (V. Nazor)

Na 800 m:

1. Nina Katuša (Ekonomska)

2. Andrea Milin (Franje Petrića)

3. Lucija Stipanić (V. Nazor)

Bacanje kugle:

1. Lucija Zupčić (Franje Petrića)

2. Nina Galac (Ekonomska)

3. Nina Dokoza (V. Nazor)

Na 1500 m:

1. Maris Milin (Franje Petrića)

2. Natali Rogić (Benkovac)

3. Helena Buljat (V. Nazor)

Štafeta 4x100 m:

1. Benkovac

2. Franje Petrića

3. V. Nazor

Redoslijed: 1. Franje Petrića 23, 2. Benkovac 20, 3. Vladimir Nazor 15, 4. Ekonomska 11 bodova.

REZULTATI MUŠKARCI

Na 100 m:

1. Nikola Katuša (Benkovac)

2. Mate Mišković (Ekonomska)

3. Stipe Peleško (V. Nazor)

Na 400 m:

1. Mate Anić-Milić (V. Nazor)

2. Stipe Grbić (Ekonomska)

3. Ante Paić (Benkovac)

Na 800 m:

1. Josip Stojčević (Benkovac)

2. Lucian Peleško (V. Nazor)

3. Mihael Badurina (Ekonomska)

Bacanje kugle:

1. Silvio Franjkić (Benkovac)

2. Dino Čirjak (Tehnička)

3. Zvonimir Uzelac (V. Nazor)

Na 1500 m:

1. Mateo Stojčević (Benkovac)

2. Bruno Matešić (Ekonomska)

3. Jakov Bičić (Tehnička)

Štafeta 4x100 m:

1. Ekonomska

2. Benkovac

3. V. Nazor

Redoslijed: 1. Benkovac 24, 2. Ekonomska 20, 3. Vladimir Nazor 16, 4. Tehnička 9 bodova.

Zadarski.hr

benkovac side1.1

benkovac side1.2

benkovac side1.4

benkovac side1.6

Error: No articles to display

grb benkovac

27°C

Sunčano

Vlažnost 56%

Vjetar: 17.70 km/h

Izrada i održavanje: Meridies web design